BRA(IN) FITTING

Kiedy docierają do Was medialne informacje dotyczące bielizny prawie na pewno trafiacie w nich na modne, zagraniczne słowo brafitting. Inaczej mówiąc, dyskusje i komentarze wciąż i wciąż koncentrują się na kwestiach dopasowania i komfortu w związkach biustów z biustonoszami.  Mimo tego przedstawiciele branży bieliźnianej, stylistki oraz styliści zgodnie twierdzą, że większość Kobiet nosi niewłaściwie dobrane biustonosze. Paradoksalnie, poprawa świadomości w tym zakresie jest powolna, a większość Pań nadal czuje się i wygląda w swoich biustonoszach mniej korzystnie niż mogłaby wyglądać...

Christies Lingerie

"Właściwy biustonosz jest niczym doskonały mężczyzna: ładny, stanowi oparcie i nigdy nie zawodzi. Równie trudno go znaleźć."

Zły biustonosz to złe samopoczucie i jeszcze bardziej kiepski wygląd. Młoda Kobieta będzie w nim sprawiała wrażenie starszej i mniej zgrabnej niż jest w rzeczywistości. Dobrze dobrany stanik zadziała przeciwnie. Dzięki niemu dojrzała Pani będzie czuła się i wyglądała tak, jakby jej piersi miały przynajmniej 20 lat mniej.

"Efekt dobrego stanika" przynosi więcej dobrego dla wyglądu i pewności siebie niż super specjalne kremy antiage lub drogie zabiegi kosmetyczne. Kiedy Kobieta inwestuje czas, energię i mnóstwo pieniędzy w swój wygląd, dobry biustonosz staje się koniecznym elementem stylu życia, a nie fanaberią zarezerwowaną na specjalne wieczory. Kiedy Kobieta wybiera ubrania, wizyta w sklepie z bielizną i wybór biustonosza powinny być jedną z przyjemności. Nowy biustonosz to źródło radości. Być może będzie ona większa (na pewno nie będzie mniejsza) niż ta, która pojawia się po założeniu nowej sukienki albo nałożeniu na usta ulubionej pomadki. I wbrew pozorom, "efekt dobrego stanika" będzie najbardziej widoczny, mimo że najczęściej jego autor pozostanie dobrze ukryty…

Niestety zakup dobrego biustonosza nie jest sprawą łatwą. Goni nas czas; powtarzające się "cykle" rozbierania i ubierania; za dużo byle jak poukładanych wieszaków, które zamiast dawać swobodę wyboru wywołują dezorientację; ograniczenie ilości rzeczy w przebieralni (sieciówki); ciasnota i brak komfortu tamże; "dziwne lustra i światło" tamże; brak możliwości zwrotu i może jeszcze poczucie wstydu… To tylko kilka powodów, które zepsują przyjemność, zniechęcą do podjęcia decyzji albo co gorsza, powiększą garderobą o coś źle dobranego. Oczywiście istnieją "dobre sklepy", ale nie wszędzie lub nie są "po drodze". Na szczęście jest internet. Pomyślcie o: wybieraniu nieograniczonym zniecierpliwieniem personelu, przymierzalni, która najbardziej wam odpowiada, swobodzie w testowaniu rozmiarów, kolorów i modeli, przystępniejszych cenach, bezwarunkowej możliwości zwrotu. Dzięki e-zakupom możecie mieć jeszcze więcej korzyści, wystarczy tylko przekonać się i spróbować. Dlatego właściwiej rzecz ujmując:

"Właściwy biustonosz jest niczym doskonały mężczyzna: ładny, stanowi oparcie i nigdy nie zawodzi." Można go znaleźć także w internecie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl