Marki
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Blog Tagi
Bezpieczne Zakupy

ZAKUPY BEZ RYZYKA  

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI Z PAYU

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI Z PAYPAL

BEZPIECZNA WITRYNA

Galeria rabatów

Christies Lingerie Boutique udziela swoim Klientom następujących rabatów:

  • 10% Rabat dla Nowych Klientów:

Aby skorzystać z rabatu dla nowego Klienta należy zarejestrować się na stronie eButiku. Rabat naliczany jest jednorazowo, od ceny regularnej, przy pierwszych zakupach w eButiku i nie łączy się z innymi promocjami.

  • 10% Rabat dla Klientów Banku Pekao SA:

Christies Lingerie Boutique jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów Dla Klientów Banku Pekao SA udziela przy płatności przelewem z bankowości elektronicznej lub kartą kredytową Banku Pekao SA.

W momencie składania zamówienia należy wybrać jedną z metod płatności: Rabat naliczany jest po wprowadzeniu kodu promocyjnego: PEKAO. Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami, chyba że ustalono inaczej.

  • 10-30% Rabat dla Stałych Klientów:

Zarejestrowani Klienci, którzy dokonują regularnych zakupów w Christies Lingerie Boutique są premiowani indywidualnymi rabatami do 10 do 30%. Rabat ważny jest przez okres od 6 do 12 miesięcy od daty ostatniego zamówienia. Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami.

Dodatkowo Christies Lingerie Boutique oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, dzięki któremu nawet 10% wydanych pieniędzy wraca na ich konto w eButiku w postaci punktów programu lojalnościowego. Za każde 100 zł wydane na zakupy w eButiku Klient otrzymuje 10 punktów. Punkty można następnie wymienić na inne produkty dostępne w po cenach regularnych. Program dostępny jest wyłącznie dla Klientów zarejestrowanych. Punkty w programie przyznawane są po ostatecznym zamknięciu zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl