Galeria rabatów

W naszym sklepie on line dostępne są wyjątkowe i niepowtarzalne modele bielizny i kostiumów kąpielowych. Kolekcje zostały uszyte ręcznie, w całości we Włoszech, z komponentów pochodzących od pierwszorzędnych, europejskich producentów. Najwyższa jakość wykonania, doskonałe materiały i oryginalne, niepowtarzalne fasony to gwarancja wyjątkowości produktów. Cena biustonoszy, majtek jak i strojów bikini nie może być, w żaden sposób porównywana do produkowanych masowo (najczęściej w krajach trzeciego świata i bez poszanowania dla zasad fair trade) półfabrykowanych wyrobów bieliźnianych.

Oferujemy konkurencyjne ceny bielizny, kostiumów kąpielowych premium. Do większych zamówień dołączamy prezent, który może być dla Klienta na prawdę miłym zaskoczeniem.

Dla stałych Klientów dostępny jest program rabatowy, dotyczący całego asortymentu bielizny damskiej i kostiumów kąpielowych w cenach regularnych.

Christies Lingerie Boutique udziela swoim Klientom następujących rabatów:

  • 10% Rabat przy zakupie biustonoszy, majtek, kompletów bielizny, bielizny nocnej, kostiumów kąpielowych dla Nowych Klientów:

Aby skorzystać z rabatu dla nowego Klienta, należy zarejestrować się na stronie sklepu on line.  Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami, chyba że ustalono inaczej.

  • 10% Rabat przy zakupie biustonoszy, majtek, kompletów bielizny, bielizny nocnej, kostiumów kąpielowych dla Klientów Banku Pekao SA:

Christies Lingerie Boutique jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów Dla Klientów Banku Pekao SA i udziela rabatu przy płatności przelewem z bankowości elektronicznej lub kartą kredytową Banku Pekao SA.

W momencie składania zamówienia należy wybrać jedną z metod płatności. Rabat naliczany jest po wprowadzeniu kodu promocyjnego: PEKAO. Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami, chyba że ustalono inaczej. Aby skorzystać z tego rabatu na zakup bielizny i kostiumów kąpielowych nie trzeba zarejestrować się na stronie sklepu on line.

  • 10-30% Rabat przy zakupie biustonoszy, majtek, kompletów bielizny, bielizny nocnej, kostiumów kąpielowych dla Stałych Klientów:

Zarejestrowani Klienci, którzy dokonują regularnych zakupów w sklepie on line Christies Lingerie Boutique są premiowani indywidualnymi rabatami od 10% do 30%. Rabat ważny jest przez okres od 6 do 12 miesięcy od daty ostatniego zamówienia. Rabat naliczany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami.

Dodatkowo Christies Lingerie Boutique oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, dzięki któremu nawet 10% wydanych pieniędzy wraca na ich konto w sklepie online z bielizną i kostiumami kąpielowymi w postaci punktów programu lojalnościowego.

Za każde 100 zł wydane na zakupy bielizny lub kostiumów kąpielowych Klient otrzymuje 10 punktów. Punkty można następnie wymienić na inne produkty dostępne w cenach regularnych. Program oferowany jest wyłącznie zarejestrowanym Klientom. Punkty w programie przyznawane są po ostatecznym zamknięciu zamówienia, w przypadku nie skorzystania z możliwości zwrotu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl